Voleybol

Tansel Urcan Basketbol Akademi (T.U.B.A.) Basketbol Eğitim Programı, Ağustos 2013 tarihinden bu yana, Pamukspor Tesisleri’nde                  Cevizli / Maltepe  faaliyetini sürdürmektedir.

Tansel Urcan Basketbol Akademi  Eylül ayı ile Haziran ayları arasında 9 buçuk aylık bir süreçte, 2008 ile 2018 doğumlu kız ve erkek sporculara basketbol ve voleybol eğitimi vermektedir.  Akademimiz 2023-2024 sezonundan temel voleybol eğitimi antrenmanları 02.09.2023 tarihinde başlayacaktır. Sporcular bu eğitimi alırken  voleybol sporunu yapabilmek için gerekli olan en iyi temel bilgilerle donatılırlar.

Tansel Urcan Basketbol Akademi, Voleybol Eğitim Programı hafta sonları yapılmakta, çalışmalar spor salonunda, her sporcuya bir top ve 6 sporcuya bir antrenör düşecek şekilde maksimum 20’şer kişilik gruplar halinde gerçekleştirilmektedir. Çalışma programı, deneyimli voleybol antrenörümüz Dilek Girpan tarafından hazırlanmış olup, yakın gözetiminde uygulanmaktadır. Her bir sporcunun sportif gelişimi antrenörümüz tarafından yakından takip edilmekte, bu gelişim düzenli aralıklarla ailesine rapor edilmektedir.

Temel voleybol eğitimlerimiz hafta sonları 1’er saat yapılmaktadır. Antrenman saatlerimiz cumartesi, pazar 12:45 – 13:45 saatleri arasında yapılmaktadır.

Bilgi için 0533 164 11 99  telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Menü